Franczyza restauracji Secret Garden – pomysł na udany biznes

Secret Garden w poznańskim Inea Parku
25 lipca 2016
Kulinarna podróż do Indii
1 sierpnia 2016
Show all

Franczyza restauracji Secret Garden – pomysł na udany biznes

Franczyza okazuje się być coraz bardziej popularnym sposobem na biznes. W ramach takiego rozwiązania przedsiębiorca otrzymuje od marki licencję na prowadzenie działalności pod jego szyldem, pakiet szkoleń, potrzebne narzędzia do promowania biznesu oraz stałą opiekę i know-how niezbędny do tego, aby poradzić sobie w danej branży.

Secret Garden proponuje szereg możliwości, jeśli chodzi o współpracę. W sytuacji kiedy chciałbyś rozpocząć przygodę z prowadzeniem własnej działalności, ale boisz się zainwestować w niesprawdzony biznes, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Możesz dołączyć do naszej sieci, a my w zamian przekażemy Ci sprawdzony plan na prowadzenie restauracji i zapewnimy pełne wsparcie w realizacji projektu. Dzięki temu bez obaw będziesz mógł zacząć swoją przygodę w biznesowym świecie.

Jeśli budujesz właśnie biurowiec, który będzie miejscem pracy dla setek ludzi i szukasz kompetentnych współpracowników, którzy zadbają o ich wyżywienie, to możesz na nas polegać. Nasze bogate doświadczenie i szereg umiejętności sprawia, że świetnie sprawdzamy się w obsłudze największych kantyn pracowniczych. Chętnie wypełnimy Twoją wolną przestrzeń dobrym jedzeniem i miłą atmosferą.

Służymy też wsparciem w sytuacji, kiedy masz lokal, ale nie jesteś zadowolony z wyników finansowych. Wówczas możemy odmienić oblicze Twojej działalności i sprawić, że w końcu zacznie przynosić wymarzone zyski. Dzięki temu prowadzenie restauracji stanie się przyjemnością, z której będziesz mógł czerpać satysfakcję.

Dzięki współpracy z Secret Garden zyskujesz bardzo wiele. Przede wszystkim dajemy Ci możliwość działania pod rozpoznawalną i cenioną marką, która ma już ugruntowaną pozycję na rynku gastronomicznym. Nie musisz też marnować czasu na opracowywanie idei, ponieważ przekazujemy Ci sprawdzony pomysł na biznes. Otrzymasz od nas wsparcie przy projektowaniu i aranżacji wnętrza oraz wyposażenia lokalu. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania i wiemy, że najlepiej sprawdzi się przyjazny i funkcjonalny wystrój restauracji. Oczywiście niezwykle ważne jest też wsparcie merytoryczne, dlatego gwarantujemy wdrożenie i szkolenia z zakresu pełnej obsługi restauracji. Mamy świadomość tego, że początki w biznesie nigdy nie są łatwe, dlatego w każdej chwili oferujemy Ci wsparcie merytoryczne na każdej płaszczyźnie. Dołączając do Garden Secret otrzymasz listę sprawdzonych i doświadczonych dostawców, którzy wniosą do Twojej restauracji smak świeżych produktów, dzięki którym będziesz mógł wyczarować pyszne potrawy dla swoich gości. Sieć naszych kantyn działa w oparciu o program lojalnościowy, z którym chętnie Cię zapoznamy.

Mając zapewniony sprawdzony sposób na biznes i wsparcie ze strony dużej marki o wiele łatwiej jest przetrwać na rynku i osiągnąć wysokie przychody. Franchising to dobry pomysł na start – dzięki niemu można nabrać doświadczenia, biznesowego obycia i zdobyć kontakty na przyszłość. Warto też podkreślić, że ryzyko niepowodzenia jest więc o wiele mniejsze, niż w przypadku decyzji o prowadzeniu własnego biznesu.

Nasze restauracje można znaleźć w poznańskim Inea Parku – Secret Garden Inea lub na ulicy Marcelińskiej w Poznaniu, w budynkach PGK Centrum – Secret Garden PGK.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *