Franczyza

Franczyza

Korzyści ze współpracy:

 • Renomowana marka

  Dajemy Ci możliwość działania pod rozpoznawalną marką o ugruntowanej pozycji na rynku.
 • Sprawdzony pomysł

  Otrzymasz od nas wsparcie przy projektowaniu i aranżacji wnętrza oraz wyposażenia lokalu. Wspólnie sprawimy, że wystrój lokalu będzie użyteczny i przyjazny, a klienci będą chętnie odwiedzać restaurację zachwycając się pysznym jedzeniem.
 • Wsparcie merytoryczne

  Działając według naszego, sprawdzonego pomysłu nie musisz obawiać się, że Twój biznes się nie sprawdzi. Gwarantujemy wdrożenie i szkolenia z zakresu pełnej obsługi działalności restauracji. Wiemy, że początki prowadzenia przedsiębiorstwa nie są łatwe, dlatego w każdej chwili oferujemy Ci wsparcie merytoryczne na wszystkich płaszczyznach działalności.
 • Kontakty do dostawców

  Dołączając do naszej sieci otrzymasz listę sprawdzonych i doświadczonych dostawców, którzy wniosą do Twojej restauracji smak świeżych produktów, dzięki którym będziesz mógł wyczarować pyszne potrawy dla swoich gości.
 • Program lojalnościowy

  Wiemy jak ważny dla każdego przedsiębiorcy jest klient. Dlatego dołączając do naszej sieci zapewniamy Ci także pełne wdrożenie w nasz program lojalnościowy. Możesz być pewny, że Twoi klienci docenią gest i z uśmiechem na ustach będą korzystać profitów, które zapewni im Secret Card.

Przebieg

Kontakt1

Kontakt

Zainteresowała Cię nasza oferta
i chciałbyś podjąć z nami współpracę? Prześlij nam swoje dane za pomocą formularza,
a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Analiza2

Analiza

Podczas spotkania chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące współpracy. Wspólnie przeprowadzimy obserwację otoczenia rynkowego, analizę konkurencji oraz zdecydujemy o profilu funkcjonowania lokalu.
Umowa3

Umowa

Po ustaleniu szczegółów podpiszemy umowę, która pozwoli Ci rozpocząć przygodę z własnym Secret Garden. Przed rozpoczęciem działalności zostaniesz przeszkolony przez profesjonalny zespół, który pokaże Ci w jaki sposób zadbać o lokal, przyrządzić potrawy czy poznać tajniki obsługi klienta, tak aby stać się mistrzem w swoim fachu.
Opieka4

Opieka

W trakcie trwania naszej umowy zatroszczymy się o to, aby Twój biznes rósł wraz z Secret Garden. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy rozwiązać problemy związane z branżą gastronomiczną.

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Rozpocznij z nami swój biznes!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości