O nas

O nas

Założyciele Secret Garden to grupa młodych ludzi, których połączyła miłość do dobrego jedzenia i chęć ciągłego dążenia do rozwoju i realizacji marzeń. Mimo odmiennych charakterów i wykształcenia tworzą zgrany zespół, codziennie dopełniając się doświadczeniem i motywując do działania. Nieustannie się rozwijają, a restauracje, które tworzą są tego najlepszą wizytówką.

Jacek Mądrzak

Prezes Zarządu


Prezes Zarządu - odpowiada za całokształt prowadzonej działalności oraz realizację celów strategicznych i finansowych. Inicjuje oraz wdraża rozwiązania mające na celu optymalizowanie funkcjonowania spółki; organizuje właściwy obieg dokumentacji a także sprawuje bezpośredni nadzór nad podległym personelem.

Łukasz Pelowski

Członek Zarządu


Posiada 12-letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej. Założyciel m.in. firmy Lucas GSM, Lucas Car Rental, Biuro56, Car Spot, Inner Source, Just Chopped czy Konsento. Odpowiada także za rozwój sieci i pozyskiwanie kolejnych lokalizacji. Odpowiedzialny jest również za reprezentowanie spółki na zewnątrz oraz negocjacje z kluczowymi partnerami.

Henryk Osuch

Członek Zarządu


Posiada wykształcenie ekonomiczne. Od 8 lat prowadzi własną działalność zaopatrując w potrzebny sprzęt placówki na terenie całe kraju. Jest odpowiedzialny za wyposażenie kantyny w najwyższej jakości urządzenia zapewniające sprawne funkcjonowanie Secret Garden, a także ich serwis i przegląd.

Aleksandra Łobocka

Członek Zarządu


Posiada wykształcenie ekonomiczne z obszaru finansów, inżynierii finansowej oraz consultingu gospodarczego. Monitoruje koszty oraz wyniki finansowe firmy. Analizuje opłacalność inwestycji oraz ich wpływ na wzrost wartości przedsiębiorstwa.

Anna Dąbkiewicz

Członek Zarządu


Menedżer kantyny i twórczyni najlepszych, domowych ciast pod słońcem, co potwierdzić mogą wszyscy klienci. Posiada wykształcenie gastronomiczne oraz wieloletnie doświadczenie w branży, które pomagają jej w jeszcze lepszym zarządzaniu kantyną. Dobry duch restauracji, dba o niepowtarzalną atmosferę i domowy klimat Secret Garden Poznań.