Secret Garden w poznańskim Inea Parku

Secret Garden w poznańskim PGK Centrum
11 lipca 2016
Franczyza restauracji Secret Garden – pomysł na udany biznes
25 lipca 2016
Show all

Secret Garden w poznańskim Inea Parku

Secret Garden Inea mieści się w poznańskim Inea Parku. To miejsce pełne słońca i pozytywnej energii. Stawiamy na ekologiczne składniki, dlatego nasze potrawy są zdrowe i smaczne. Codziennie opracowujemy inny zestaw dań, aby każdy znalazł coś dla siebie. W naszym menu znajdziecie potrawy sezonowe, które przyrządzane są z produktów dostępnych w danych porach roku. Lubimy zaskakiwać naszych klientów nowymi smakami, dlatego wciąż szukamy inspiracji. Odwiedzając naszą kantynę można spróbować również kuchni charakterystycznej dla różnych regionów. W ramach serii Sekretne Kuchnie Świata odbywaliśmy już kulinarną podróż do malowniczych Włoch, czyli kraju chrupiącej pizzy i wyśmienitej pasty. Nasi klienci mieli okazję skosztować też mistrzowskiego sushi i śródziemnomorskiej kuchni greckiej. Wciąż się rozwijamy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W Secret Garden Inea można również wypić aromatyczną kawę i spróbować domowych wypieków. Dysponujemy urokliwym patio, na którym można korzystać z uroków słońca i rozkoszować się wspaniałą atmosferą.

secret garden inea

W struktury naszej kantyny wprowadziliśmy program lojalnościowy, który sprawia, że odwiedzanie Secret Garden jeszcze bardziej się opłaca. Każda wydana złotówka to jeden punkt, który przybliża do odbierania smakowitych nagród. Dzięki temu można zdobyć atrakcyjne smakołyki, które można wybrać spośród wielu propozycji. Bardzo ważne dla nas opinie klientów, ponieważ stanowią cenne źródło inspiracji.

secret garden inea poznań

Misją Secret Garden jest to, aby kuchnię tworzyły bogate w składniki odżywcze i witaminy sezonowe produkty, dostosowane do zmieniających się pór roku. Możesz być pewien, że w naszych zestawach pojawiają się tylko produkty od zaufanych dostawców.

Oferujemy również usługi cateringowe, które zawsze przygotowane są z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nasi kucharze rzetelnie realizują każdy zamówiony jadłospis. Gotowanie to nasza pasja, dlatego tworzymy wyjątkowe kompozycje smaków. Więcej informacji o cateringu znajdziesz na podstronie: http://secretgarden.poznan.pl/catering/.

Budujesz właśnie biurowiec, który będzie miejscem pracy dla setek osób i szukasz kompetentnych ludzi, którzy zadbają o ich wyżywienie? Dobrze trafiłeś. Nasze doświadczenie pozwoli na obsługę największych pracowniczych kantyn na najwyższym poziomie. Zgłoś się do nas, a wspólnie stworzymy kolejne Secret Garden!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *